top of page

Twój terapeuta online
Dla Firm

Coaching, Business Coaching, Psychologia w Biznesie

Twój Terapeuta Online to zespół złożony z doświadczonych coachów, mentorów oraz terapeutów i psychologów, którzy wyróżniają się wysokiej jakości kompetencjami, a jednocześnie charakteryzują się bogatymi umiejętnościami w tworzeniu oraz realizowaniu autorskich projektów skoncentrowanych na potrzeby naszych Klientów.

Wszyscy nasi Specjaliści to osoby podchodzące do Klienta holistycznie, posiadające profesjonalne przygotowanie, a jednocześnie wymagane akredytacje, których jakość jest potwierdzona przez ICI, IES London i CCA. 

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować nasze wsparcie Klientom z międzynarodowymi Zespołami, albowiem prowadzimy sesje w języku polskim, hiszpańskim oraz angielskim.

Twój Terapeuta Online, wychodzi na przeciw potrzebom aktywnego społeczeństwa Globalnej Wioski proponując sesje online, co powoduje, że nasi Klienci oszczędzają czas, unikają irytacji związanej z dojazdem na sesje coachingu oraz mentoringu lub ich przekładania w związku z wyjazdami służbowymi. Bez względu na lokalizację kontakt specjalista - Klient jest możliwy.

Pasjonuje nas to, co robimy. Nasza praca jest oparta na szacunku, akceptacji oraz na indywidualnym, zawsze profesjonalnym podejściu do każdego Klienta. Dzięki czemu jesteśmy gotowi zaoferować wsparcie i pomóc w rozwoju na poziomie life coachingu, business coachingu oraz mentoringu psychologicznego.

Pomożemy

  • Zgłębić umiejętności i talenty

  • Pokłonić się nad  rozwojem osobistym

  • Skutecznie radzić sobie z codziennymi wyzwaniami oraz wypaleniem zawodowym

  • Osiągnąć satysfakcję oraz poczucie spełnienia w życiu zawodowym i prywatnym

  • Odzyskać balans emocjonalny 

  • Odkryć motywację

Zachęcamy do kontaktu i rozpoczęcia współpracy.

bottom of page